banner2

Gönül Dağı 90. bölüm izle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm tek parça izle! Gönül Dağı yeni bölüm full izle

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nın 90. bölümü izleyiciyle buluştu. Merakla beklenen bölüm dizi biter bitmez internetteki yerini aldı. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link haberimizde.

Sinema / Dizi 23.03.2023, 01:43 26.05.2023, 14:53
Abone ol
Gönül Dağı 90. bölüm izle! TRT 1 Gönül Dağı son bölüm tek parça izle! Gönül Dağı yeni bölüm full izle

Gönül Dağı dizisinin merakla beklenen 90. bölümü 22 Mart 2023 günü TRT1 ekranlarında yerini aldı. Yeni bölümü izleyebileceğiniz link ve 89. bölümde neler olduğuna dair detaylar haberimizde.

GÖNÜL DAĞI 89. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? 

Ciritçi, Taner ve Selma güneş tutulması sonrası Divane'yi ararlar. Divane'yi sağ bir şekilde bulabilecekler midir? Veysel ve Cemile, Dişçi Musa'nın hastalık belirtilerinin artmasıyla endişelenirler. Kenan'ın da yardımıyla Dişçi Musa'yı doktora gitmeye ikna edebilecekler midir? Baba evine dönen Asuman'ın Ramazan'la arasının düzelmesi için Kaya Ailesi devreye girer. Aile toplantısının ardından Asuman'la Ramazan'ın arası daha da kötü olur. Asuman, beklemediği bir haber öğrenir. Asuman'ın öğreneceği haber nedir?

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ OYUNCU KADROSU 

Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM İZLE FULL İZLE...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!