banner2

Gönül Dağı 62. bölümden 2. fragman yayınlandı! Gelen mektup ortalığı karıştırdı! Ramazan ve Asuman ayrılıyor mu?

Gönül Dağı'nın bu hafta yayınlanması beklenen 62. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Bayram heyecanının yaşandığı Gedelli'de Asuman ve Ramazan'ın da nişanlandığı görüldü. Eve gelen mektubun ne olduğu ise merak konusu oldu.

Sinema / Dizi 27.04.2022, 14:37 27.04.2022, 15:04
Abone ol
Gönül Dağı 62. bölümden 2. fragman yayınlandı! Gelen mektup ortalığı karıştırdı! Ramazan ve Asuman ayrılıyor mu?

Bozkır'ın sımsıcak hikayelerini ekrana getiren Gönül Dağı, cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz'in, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği Gönül Dağı dizisi her bölümüyle reyting rekorları kırıyor. 

Başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Hazal Çağlar, Gülsim Ali gibi isimlerin yer aldığı dizi geçtiğimiz hafta 61. bölümüyle ekrana gelmişti.

Bu hafta 62. bölümü beklenen diziden yeni fragman yayınlandı. Fragmanda Gedelli'de bayram heyecanıyla eğlenceli anlar yaşandığı görüldü. Elif ve Kenan'ın arası düzelirken, Ramazan ve Asuman da nişan töreni yapıyor.

Ancak nişanın ardından Asuman'ın evine gelen mektup merak konusu oldu. Asuman'a mektubu uzatan Ramazan, "Bu ne Asuman?" diye hesap soruyor ve Asuman'ın açıklama yapmakta zorlandığı görülüyor. Bu durum "Asuman ile Ramazan yine mi ayrılacak" endişesine neden oldu.

Gönül Dağı 62. bölüm, 30 Nisan Cumartesi akşamı TRT1'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!