banner2

Gibi 4. sezon ne zaman yayınlanacak? EXXEN Gibi 4. sezon gelecek mi?

Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital dizi film izleme platformu EXXEN'de yayınlanan Gibi dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile kısa sürede çok beğenildi. Gibi'nin tüm sezonlarını izleyenler 4. sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, Gibi 4. sezon ne zaman yayınlanacak? EXXEN Gibi 4. sezon gelecek mi?

Sinema / Dizi 20.03.2023, 17:39 20.03.2023, 18:41
Abone ol
Gibi 4. sezon ne zaman yayınlanacak? EXXEN Gibi 4. sezon gelecek mi?

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu dijital dizi ve film platformu olan Exxen'de yayınlanan Gibi dizisinin yeni sezonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı dizi hayranları tarafından merak ediliyor. Durum komedisinin Türkiye'deki en başarılı örneklerinden biri olarak gösterilen ve eleştirmenler tarafından yüksek puan alan Gibi dizisinin oyuncuları da dizi ile birlikte büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Dizinin bazı sahnerleri ve replikleri sosyal medyada viral oldu. Peki, Gibi 4. sezon ne zaman yayınlanacak? EXXEN Gibi 4. sezon gelecek mi?

GİBİ 4. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Gibi 4. sezon ne zaman yayınlanacak? EXXEN Gibi 4. sezon gelecek mi? Acun Ilıcalı'nın bugün yaptığı sosyal medya paylaşımı Gibi hayranlarını sevindirdi. Instagram sayfasından paylaştığı hikaye  ile Gibi 4. sezonun ne zaman geleceğini duyurdu. Ilıcalı'nın Yaptığı paylaşıma göre Gibi dizisinin 4. sezonu, 31 Mart'ta Exxen'de yayınlanmaya başlayacak. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!