Yandex Metrica

Sitede Ara

Gerard Butler'lı 'The Plane'in Hakları Lionsgate'in Oldu

Gerard Butler'lı 'The Plane'in Hakları Lionsgate'in Oldu

Lionsgate, The Plane filminin haklarını satın aldı. Filmin başrollerinde Gerard Butler yer alıyor. Yönetmenliğini ise Jean-François Richet üstleniyor.

Sinema / Dizi

07.02.2024, 05:55

Lionsgate, Gerard Butler'ın başrolünde yer aldığı aksiyon gerilim filmi The Plane'in haklarını yeniden satın aldı. Geçtiğimiz yıl Amerika Film Pazarı'nın en gözde filmlerinden olan The Plane'in dünya çapındaki haklarını Solstice Studios'un olmuştu. Ancak yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle film Lionsgate'e geri döndü.

Pandemi sonrası dünyanın büyük bir kısmının yeniden açılmasıyla birlikte stüdyo, filmin prodüksiyonuna bu yaz Porto Riko'da başlamayı planlıyor. 

Film, fırtınada zarar gören uçağı başarıyla indirmesinin ardından, uçağı ve yolcuları rehin almayı planlayan militan korsanlar tarafından tehdit altında olan pilot Ray Torrence'ı konu alıyor. Dünya genelinde yetkilier ve medya kaybolan uçağı ararken, Torrence duruma ayak uydurmalı ve yardım gelene kadar yolcuları güvende tutmalıdır.

Jean-François Richet'ın yönetmen koltuğuna oturduğu film, Charles Cumming'in aynı adlı kitabına dayanıyor. Filmin senaryosunu JP Davis ve Cumming birlikte kaleme aldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading