banner2

Gecenin Ucunda konusu ne, oyuncuları kimler? Gecenin Ucunda hangi gün, saat kaçta?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun birlikte rol alacağı Gecenin Ucunda dizisi izleyici karşısına çıktı. Peki, Gecenin Ucunda hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? Gecenin Ucunda konusu ne ve oyuncuları kim? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Sinema / Dizi 05.10.2022, 19:09 05.10.2022, 21:17
Abone ol
Gecenin Ucunda konusu ne, oyuncuları kimler? Gecenin Ucunda hangi gün, saat kaçta?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun başrolünde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi izleyicilerin beğenisine sunuldu.  Merak edilen, "Gecenin Ucunda hangi kanalda yayınlanacak? Gecenin Ucunda konusu ne ve oyuncuları kim?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

GECENİN UCUNDA KONUSU NE?

Dizi aslında Peride Celal'in kitabından uyarlamadır. Yazar eseri hakkında şu ifadeleri kullanmıştır;

"Roman 1963'te çıkmış. Adını kısaltmakla iyi yaptığımı sanıyorum. Bu romanın yazıldığı yıllarda gençtik, inançlıydı, ışığa varabileceğimizi sanıyorduk. Işık, özgürlük, uygarlık, insanlık demekti; bir umuttu. Kırk yılı aşkın bir zaman içinde ışığı arayıp durduk. Ve o, sönükleşerek uzaklaştı bizden. Yüksek kat burjuvazisi, sahte dindarlar, çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen politikacılar, parlak yaşamlar içine düşürdükleri genç insanları daha da kolay avlıyorlar günümüzde. Romanın kahramanı Macide, aşka sırtını çevirip kendisine ve çocuğuna yeni bir hayat yaratıp insanca bir dünyaya kavuşmak çabasında başarılı olabilecek mi? Kuşkuluyum. Gecenin Ucunda, büyük bir aşk romanı aynı zamanda. Bunu da eklemeliyim. Öyle olması da ayrıca hoşuma gidiyor. Bana kalırsa, bu roman yazdığım en güzel aşk romanıdır."

GECENİN UCUNDA OYUNCULARI KİM?

Dizinin senaryosunu Emre Özdur ve Başar Başaran yazıyor. Dizi kadrosunda şu an kesinliği olan kişiler; Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'dur. Kadro kesinleştiği zaman haberimizi güncelleyeceğiz. Kıvanç Tatlıtuğ'un da yapımda yer alacağı konuşulsa da henüz kesin bir bilgi yok.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!