banner2

Gecenin Ucunda dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlama?

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun başrolünde yer aldığı Gecenin Ucunda dizisi çarşamba akşamları ekrana geliyor Seyirciler Gecenin Ucunda dizisiyle ilgili detayları araştırıyor. Dizinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Peki Gecenin Ucunda gerçek mi, uyarlama mı? Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlama?

Sinema / Dizi 13.10.2022, 00:16 13.10.2022, 01:19
Abone ol
Gecenin Ucunda dizisi gerçek mi, uyarlama mı? Gecenin Ucunda hangi kitaptan uyarlama?

Star TV'nin yeni sezonda izleyicilerin beğenisine sunduğu Gecenin Ucunda dizisi çarşamba akşamları evlere konuk oluyor.  Başrollerinde Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'yu bir kez daha bir araya getiren diziyle ilgili detaylar merak konusu oldu. Dizinin gerçek hikaye mi, uyarlama mı olduğu araştırılıyor. Peki Gecenin Ucunda gerçek mi, uyarlama mı? Gecenin Ucunda nereden uyarlandı? İşte merak edilenler...

GECENİN UCUNDA GERÇEK Mİ, UYARLAMA MI?

Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal'in aynı adlı eserinden uyarlanıyor. Dizinin senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran kaleme alıyor.  Dizi, iş hayatında mutlu olamayan ve başkalarını iyileştirmeye çalışan Macide'nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanmasını anlatıyor.

Gecenin Ucunda oyuncu kadrosunda Atagül ve Doğulu çiftine Zuhal Olcay, Levent Özdilek, Bestemsu Özdemir, Şencan Güleryüz, Bertan Asllani, Gonca Yakut gibi isimler eşlik ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!