Yandex Metrica

Gecenin Ucunda dizisi bomba gibi geliyor! Nefes kesen bir fragman daha yayınlandı

Gecenin Ucunda dizisi bomba gibi geliyor! Nefes kesen bir fragman daha yayınlandı

Başrollerini Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun paylaştığı Gecenin Ucunda dizisi için bekleyiş sürüyor. Merakla beklenen diziden yeni bir fragman yayınlandı.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 19:51

Yeni sezon için birçok dizi hazırlayan Star TV, bu yapımlardan biri olan Gecenin Ucunda dizisini de izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Gecenin Ucunda'nın başrollerini Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay ve Tuba Ünsal gibi isimler üstleniyor. 

Barış Erçetin'in yönettiği, senaryosunu Başar Başaran ve Emre Özdür'ün kaleme aldığı Gecenin Ucunda dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. 

Dizinin resmi özeti şöyle: İş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide, kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girecektir...

GECENİN UCUNDA OYUNCULARI

Gecenin Ucunda oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcak ve Tuba Ünsal'a Bertan Asllani, Kaan Taşaner, Levent Özdilek, Bestemsu Özdemir, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Ebru Aykaç, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdülkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Oya Ünal, Kuzey Kaya, Tugay Bahşi, Cem Avnayim, Ubeyt Ünal gibi isimler eşlik ediyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading