banner2

Gecenin Ucunda dizisi bitiyor mu, final mi yapıyor? Gecenin Ucunda ne zaman final yapacak?

Başrollerinde Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün yer aldığı Gecenin Ucunda dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Kadir Doğulu, halktan dizi için destek istedi.

Sinema / Dizi 30.11.2022, 01:58 30.11.2022, 01:59
Abone ol
Gecenin Ucunda dizisi bitiyor mu, final mi yapıyor? Gecenin Ucunda ne zaman final yapacak?

Peride Celal'in aynı adlı eserinden uyarlanan Gecenin Ucunda dizisi, 5 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başladı. Başrollerinde Neslihan Atagül, Tuba Ünsal, Kadir Doğulu ve Sarp Levendoğlu'nun yer aldığı dizi çarşamba günleri ekrana geliyordu.

Atagül ve Kadir Doğulu'yu bir araya getiren dizinin yayın günü son olarak salıya alınmıştı. Reytinglerde beklentinin altında kalan dizinin ekran macerasının ne kadar süreceği merak konusu olmuştu. Günü değişmesine rağmen reytinglerde düşüşü devam eden yapımın final yapacağı iddia edilmişti.

"YURT DIŞINDAKİ İLGİYİ HALKIMIZDAN DA BEKLİYORUZ"

Kadir Doğulu, geçtiğimiz hafta bir derginin yıl dönümü etkinliğinde dizinin yurt dışı satışının çok iyi gittiğini belirterek "Aynı ilgiyi kendi ülkemizde de görmek istiyoruz ve halktan destek istiyorum" dedi. Ünlü oyuncu, Gecenin Ucunda'nın sezon sonuna kadar ekranda kalmaya devam etmesini umut ettiklerini belirtti.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre ise, dizinin yurt dışı satışlarının iyi olması nedeniyle ekranda en az 26 bölüm kalacağı söyleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!