Yandex Metrica

Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı izle! Kazım, Nejat'ı tehdit etti

Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı izle! Kazım, Nejat'ı tehdit etti

Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı izle! Star TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan Gecenin Ucunda dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile reyting rekorları kırdı. Gecenin Ucunda dizisinin son bölümü olan 23.bölüm fragmanını izlemek için diziseverler arama motorlarına yöneldi. 'Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı izle' linkini haberimize ekledik.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 20:38

Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı internette araştırılıyor. Star TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan oyuncuları ve konusu ile kısa sürede büyük kitleye ulaşan Gecenin Ucunda dizisi internette sıklıkla gündeme geliyor. Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür'a ait olan Gecenin Ucunda'nın son bölümü 23. bölüm fragmanı merak ediliyor. Dizi hayranları internette, Gecenin Ucunda 23. bölüm fragmanı izle! Star TV Gecenin Ucunda son bölüm fragmanı linkini arıyor. İşte, konuya dair merak edilenler...

GECENİN UCUNDA 23. BÖLÜM FRAGMANI

Star TV Gecenin Ucunda son bölüm fragmanını izlemek isteyenler internete yöneldi. Gecenin Ucunda 23.bölüm fragmanını aşağıdaki linke tıklayarak bulabilirsiniz.

target="_blank">GECENİN UCUNDA 23.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

GECENİN UCUNDA YENİ BÖLÜM KONUSU

Macide ve Nejat, ortak olup Nazlı’nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmayı başarmıştır. Kazım ise Nazlı’nın yaptıklarını öğrenince öfkeden deliye döndü. Nermin’i saklamasının dışında, Şermin ve Cihangir’in videosunu ifşa edenin Nazlı olduğunu artık herkes bilmektedir. Macide olan biten her şeyin sonuçlarıyla boğuşurken Kazım tüm odağını Nejat’ın üzerine çevirmiştir. Onun Macide’ye aşık olduğundan neredeyse emin olan Kazım, Nejat’ı hayatlarından söküp atmak için elinden geleni yapacaktır.

GECENİN UCUNDA OYUNCU KADROSU 

Macide - Neslihan Atagül Doğulu

Kazım - Kadir Doğulu

Ahmet - Sarp Levendoğlu

Berrin - Zuhal Olcay

Nermin - Tuba Ünsal

Sara - Özge Özder

Cihangir - Bertan Asllani

Mert - Kaan Taşaner

Serra - Bestemsu Özdemir

Tunç - Levent Özdilek

Şermin - Ebru Aykaç

Zafer - Şencan Güleryüz

Yasemin - Aleyna Özgeçen

Can - Kerim İlhan

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading