Yandex Metrica

Game of Thrones spin-off'unu Amanda Segel yazacak

Game of Thrones spin-off'unu Amanda Segel yazacak

Game of Thrones spim-off dizisi 10,000 Ships'in senaryosunu Amanda Segel kaleme alacak. Dizi, Game of Thrones olaylarından bin yıl öncesinde geçecek.

Sinema / Dizi

04.04.2024, 06:02

HBO, geçtiğimiz aylarda 9 Voyages, 10,000 Ships ve Flea Bottom olmak üzere 3 yeni Game of Thrones prequel serisi hazırladığını duyurmuştu. Geçtiğimiz ay House of the Dragon isimli spin-off dizisinden ilk görseller yayınlanmıştı. Şimdi ise bir diğer spin-off projesi olan 10,000 Ships için somut adımlar atıldı.

Deadline'ın haberine göre, 10,000 Ships isimli prequelin senaryosu için Person of Interest'in senaristi ve baş yapımcıları arasında yer alan ve Hulu'nun Helstrom dizisinin yapımcısı olan Amanda Segel ile anlaşma imzalandı.

GAME OF THRONES'TAN BİN YIL ÖNCESİNİ ANLATACAK

Game of Thrones olaylarından 1000 yıl önce geçecek olan 10,000 Ships, İkinci Baharat Savaşı'nda Valyrian halkı tarafından yenilgiye uğradıktan sonra Esoss'tan Dorne'a giden savaşçı prenses Nymeria ve hayatta kalan Rhoynar üyelerini konu alacak.

Ayrıca HBO, George R.R. Martin'in Tales of Dunk & Egg serisinden uyarlanacak bir dizi uyarmasının yanı sıra, Game of Thrones evreninde geçen bir animasyon dizisi de geliştiriyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading