banner2

Fox TV Gülümse Kaderine dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

Fox TV dün akşam Gülümse Kaderine dizisini izleyicilerin beğenisine sundu. Başrollerinde Mine Tugay, Burak Sergen, Bahar Şahin ve Sude Zülal Güler gibi isimlerin yer aldığı dizinin reyting sıralamasında kaçıncı olduğu merak ediliyor. Peki Gülümse Kaderine reytinglerde kaçıncı?

Sinema / Dizi 28.04.2022, 11:35 28.04.2022, 12:35
Abone ol
Fox TV Gülümse Kaderine dizisi reytinglerde kaçıncı oldu?

Fox TV'nin yeni dizisi Gülümse Kaderine 27 Nisan Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekrana geldi. Sosyal medyada oldukça iyi etkileşim oluşturan dizinin reytinglere nasıl başlangıç yaptığı merak konusu oldu. Çünkü Fox TV bu sezon birçok dizi için reytingler nedeniyle final kararı almak zorunda kaldı.

Yetimhanede yetişen iki genç kızın hikayesini ekrana getiren dizinin ilk bölümü Total izleyici kategorisinde dokuzuncu sıraya yerleşti. AB grubunda beşinci sırada, ABC1'de ise 4. sırada yer aldı.

Dizinin ramazan ayında yayın hayatına başlaması ve bir dram hikayesi olması aslında bir dezavantaj. Reytingler beklentinin altında kalsa da yine de dizinin dikkat çektiği görülüyor. Gülümse Kaderine, geçtiğimiz haftalarda TV8'de başlayan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisini AB kategorisinde geride bıraktı.

Kadrosunda Mine Tugay, Burak Sergen, Bahar Şahin, Sude Zülal Güler, Erkan Meriç, Ahu Sungur, Yalçın Hafızoğlu, Ertuğrul Postoğlu gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin ilerleyen bölümlerde alacağı reytingler de gidişatın tahmininde ipucu olacaktır.

Gülümse Kaderine 2. bölüm, 4 Mayıs Çarşamba akşamı Fox TV'de olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!