banner2

EXXEN Leyla ile Mecnun Erdal Bakkal ve İskender Baba barıştı mı? Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan küslüğü bitti mi?

Leyla ile Mecnun dizisi EXXEN' de yayınlanmaya başlayınca gündem olan Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın küslüğü 9 yıl sonra şiddetini azalttı. İkili aynı sahnede oynamaya başladı.

Sinema / Dizi 16.03.2022, 14:44
Abone ol
EXXEN Leyla ile Mecnun Erdal Bakkal ve İskender Baba barıştı mı? Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan küslüğü bitti mi?

Senaristliğini Burak Aksak'ın yaptığı ve sevilerek izlenen Leyla ile Mecnun  EXXEN plartformunda tekrar yayınlamaya başladı. EXXEN'de 10 yıl sonra tekrar çekilmeye başlayan Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları arasında küslük olduğu biliniyordu. Dizideki İskender Baba rolünü oynayan Ahmet Mümtaz Taylan ve Erdal Bakkal rolünü canlandıran Cengiz Bozkurt'tan sevindirici haber geldi.


İlk bölümü 2011 yılında yayınlanan ve seyircileri tarafından sevilerek izlenen absürt komedi dizisi Leyla ile Mecnun, geçen sene EXXEN vasıtasıyla yeniden çekilimeye başladı. Dizi için bir araya gelen Ahmet Mümtaz Taylan ve Cengiz Bozkurt çekimler yapılırken dargınlıkları da devam ediyordu. Aynı sahnede bulunmayı reddeden ikili aynı ortama girmek zorunda kalmışlardı.

Bugün müjdeli haber vatandaşlara sunuldu.  Dizinin 3. sezonunda bilk ilk oldu ve gelen ısrarlar üzerine Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ile aynı sahnede oynamayı kabul etti.

Leyla ile Mecnun dizisi toplu bakkal önü sahnesinde Bozkurt ve Taylan’ın beraber sahneleri çekildi. 3. sezonun 8 - 9 - 10. bölümlerinde de ikilinin aynı sahnede çekimleri yer alacağı bildirildi.


Kaynak: Birsen Altıntaş
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!