banner2

El Kızı dizisinin konusu nedir, hangi gün yayınlanıyor? El Kızı dizisi nerede çekiliyor?

Fox TV'de ekranlara gelen El Kızı dizisi izleyicinin ilgisini çekti. El Kızı nerede çekiliyor? El Kızı'nın konusu ne? El Kızı nedir? El Kızı başrol kimdir?

Sinema / Dizi 29.10.2021, 17:00 29.10.2021, 18:32
Abone ol
El Kızı dizisinin konusu nedir, hangi gün yayınlanıyor? El Kızı dizisi nerede çekiliyor?

Fox TV'de ekranlara gelen El Kızı dizisi, ilk bölümü ile 23 Ekim Cumartesi izleyici karşısına çıktı. El Kızı her cumartesi izleyici karşısına çıkacak. 'Soyadımı katil babamdan, insanlığımı annemden aldım' sözüyle damga vuran Ezo Bozdağlı’nın hayat hikayesinin anlatıldığı El Kızı dizisi nerede çekiliyor? İşte El Kızı'nın konusu, oyuncuları ve dizinin çekildiği yer hakkında bilgiler...

Henüz ilk fragmanı yayınlandığı an dikkatleri üzerinde toplayan El Kızı dizisinin konusu, oyuncuları ve çekildiği izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte, Perihan Savaş ve Fikret Kuşkan gibi usta isimlerin yanında Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz gibi genç oyuncuların da kadrosunda olduğu El Kızı hakkında merak edilen tüm detaylar...

EL KIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

23 Ekim akşamı Fox TV'de ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’nın Ula ilçesinde yapılıyor.

EL KIZI KONUSU

El Kızı dizisinin  hikayesi merak konusu oldu. Bir öğretmen kızı olan Ezo, annesinin erken ölümü sebebiyle gaddar bir baba ve sert bir babaanne elinde yetiştirilmiştir. Sevgisiz ve itilip kakılarak büyütülen Ezo’nun hikayesinin anlatıldığı dizide genç kadının büyüyüp güçlü bir hale gelişi ve bu süreç içerisinde yaşadığı zorluklar anlatılıyor.

EL KIZI'NIN OYUNCULARI

Sevda Erginci-Ezo Bozdağlı
Fikret Kuşkan - Resul Bozdağlı
Perihan Savaş - Cavidan Bozdağlı
Nur Yazar - Ayfer Bozdağlı
İsmail Ege Şaşmaz - Harun Karasu
Münir Can Cindoruk - Ali Demir
Sedef Avcı - Zeliha Bozdağlı
Çağla Şimşek - Seher Çetin
Sinan Arslan - Bekir Yılmaz
Macit Koper - Ekrem Demir 
Pelinsu Çileli - Aslı Yaman
Toprak Sağlam - Nermin Şanlı

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!