Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi, konusu ne ve oyuncuları kimler?

Ekşi Elmalar filmi televizyon ekranlarında da izleyici ile buluşacak. İzleyiciler Ekşi Elmalar konusu, oyuncuları gibi konuları merak ediyor. Ekşi Elmalar filminin detayları...

Sinema / Dizi 13.10.2021, 10:42 13.10.2021, 11:14
Abone ol
Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi, konusu ne ve oyuncuları kimler?

Yılmaz Erdoğan'ın imzası bulunan Ekşi Elmalar filmi bir kez daha televizyon ekranlarına gelecek. Ekşi Elmalar'ın nerede çekildiği, konusu ve oyuncu kadrosu merak edilenler arasında. Peki Ekşi Elmalar filmi nerede çekildi, konusu ne, oyuncuları kimler?Filme dair detayları haberimizde derledik...

EKŞİ ELMALAR KONUSU

Ekşi Elmalar, Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Belediye Başkanı Aziz Özay, eşi Ayda ve kızlarının 1970'li yılların sonunda Hakkari'de başlayan ve 1990'lı yılların sonunda Antalya'da son bulan hikayesini anlatıyor. Herkesin imrendiği meyve bahçesi ve evlenme çağına gelmiş 3 güzel kızıyla meşhur olan Belediye Reisi Aziz Özay, sert mizaçlı bir babadır. Özay, belediye işlerinin yanı sıra kızlarının talipleriyle de mücadele etmek zorunda kalır.

EKŞİ ELMALAR OYUNCU KADROSU

Yılmaz Erdoğan, yazıp yönettiği filmin aynı zamanda başrolünü de üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Farah Zeynep Abdullah, Songül Öden, Şükrü Özyıldız, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Fatih Artman, Cezmi Baskın, Ersin Korkut, Metin Keçeci, Kıvanç Baran Arslan gibi isimler yer alıyor.

EKŞİ ELMALAR NEREDE ÇEKİLDİ?

Filmin hikayesi Hakkari ve Antalya'da geçiyor ancak çekimler Muğla'nın Köyceğiz, Ortaca ve Marmaris ilçelerinde yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!