banner2

EGO dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler, hangi kanalda yayınlanıyor?

EGO dizisi merakla bekleyiş ardından başlıyor. Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk gibi oyuncuların yer aldığı dizinin ilk bölümü bugün başlayacak. Peki, EGO dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler, hangi kanalda yayınlanıyor?

Sinema / Dizi 05.02.2023, 15:39
Abone ol
EGO dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler, hangi kanalda yayınlanıyor?

EGO dizisi konusu oyuncuları ve hangi kanalda yayınlanacağı milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu oldu. Fox Tv'de yayınlanacak olan EGO dizisi bugün yayınlancak. Oyuncu kadrosundaki ünlü isimler göz boyuyor. Dizi hayranları bugün arama motorlarında çokça aranıyor. Peki, EGO dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte merak edilenler...

EGO DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Erhan ile Elif birbirlerine delicesine aşık olan bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmak istiyorlar. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşılaşır.

EGO DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Merakla beklenen EGO dizisinin oyuncu kadrosu şu şekilde; Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Tuna Orhan, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!