banner2

EDHO bitti mi? Oktay Kaynarca resmen açıkladı! Dizinin sevenlerine şok!

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında sevenlerini üzecek bir açıklama geldi. Edho bitiyor mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitiyor mu? Oktay Kaynarca konu hakkında konuştu!

Sinema / Dizi 31.10.2021, 13:10 31.10.2021, 13:45
Abone ol
EDHO bitti mi? Oktay Kaynarca resmen açıkladı! Dizinin sevenlerine şok!

Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hayranlarını yıkacak bir haber geldi. Yeni sezonunun hala başlamaması nedeniyle zaten dizinin takipçileri tedirgindi. Yeni sezonun fragmanının yayınlanması gönüllere su serpsede bir türlü başlamıyor olması akıllara, “EDHO bitti mi?”, “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz final mi yaptı?”, “EDHO yayınlanmayacak mı?” gibi soruların gelmesine sebep oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bitti mi? İşte Oktay Kaynarca’nın EDHO hakkındaki açıklaması…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BİTTİ Mİ, EDHO NEDEN BİTTİ?

Dizinin sevilen başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından sevenlerine bir açıklama yaptı. Kaynarca, paylaştığı gönderide “At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han.... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…” ifadelerini kullandı. Bu açıklamadan sonra dizinin bittiği resmen onaylanmış oldu. Dizinin sevenleri ise bu şok gelişmeden dolayı oldukça üzgün olduklarını ve dizinin böyle bir sonu hak etmediğini Kaynarca'nın paylaştığı gönderinin altında belirtti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!