banner2

Edgar Wright imzalı Last Night in Soho'dan tanıtım fragmanı

Anya Taylor-Joy'un başrolünde yer aldığı korku gerilim türündeki Last Night in Soho filminden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Sinema / Dizi 24.05.2021, 13:07 02.06.2021, 11:29
Abone ol
Edgar Wright imzalı Last Night in Soho'dan tanıtım fragmanı

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan Edgar Wright imzalı psikolojik korku filmi Last Night in Soho'dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Oldukça gizemli ve belirsiz olan fragman, 1960'larda geçen korku filminden ilk görüntüleri ortaya koyuyor.

Filmin asıl olay örgüsü gizli tutuluyor ancak 1960'lara gizemli bir şekilde yolculuk yapabilen bir moda tasarımcısına odaklandığı doğrulandı. McKenzie, altıncı hisse sahip bir moda öğrencisi olan Eloise'i canlandırıyor. Zamanda yolculuk yapabilen McKenzie, idolü olarak gördüğü şarkıcı Sandy ile tanışır. Başlangıçta hayalini yaşıyordur ancak daha sonra Londra'nın neon ışıklarının uğursuz bir şey gizlediğini öğrenir.

Edgar Wright, Last Night in Soho'nun senaryosunu 1917 ve Penny Dreadful yapımlarının yazarı Krysty Wilson-Cairns ile birlikte yazdı. Filmde Anya Taylor-Joy ve Thomasin McKenzie'ye Matt Smith, Diana Rigg, Jessie Mei Li, Terence Stamp ve Rita Tushingham eşlik ediyor.

Wright'ın 2017 yapımı Baby Driver filminden sonraki ilk uzun metrajlı filmi olan Last Night in Soho, koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok kez ertelendi. İlk olarak 25 Eylül 2020'de gösterime gireceği açıklanmıştı ancak pandemi nedeniyle yaşanan gelişmeler filmin ertelenmesine neden oldu. Vizyon tarihi son olarak 22 Ekim 2021 olarak belirlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!