banner2

Do Not Disturb 2 ne zaman? Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece 2.'si çıkacak mı?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yeni karakteri Ayzek film olarak ekranlara geliyor. Netflix'in orijinal yapımı olan Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece 29 Eylül Cuma günü platformda olacak. Başrollerinde Cem Yılmaz, Nilperi Şahinkaya Zafer Algöz gibi isimlerin yer aldığı filmin ikincisi daha şimdiden merakla beklenmeye başlandı. Peki Do Not Disturb 2 ne zaman? Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece 2.'si çıkacak mı?

Sinema / Dizi 22.09.2023, 10:29 30.09.2023, 09:42
Abone ol
Do Not Disturb 2 ne zaman? Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece 2.'si çıkacak mı?

Netflix ekranlarında yayınlanan bir Cem Yılmaz yapımı olan  Karakomik Filmler serisinin ana karakteri Ayzek yeni maceralara atanıyor. Ayzek karakteri bir kez daha Netflix ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. "Do Not Disturb" adı verilen filmin ilk fragmanı yayınlandı. Cem Yılmaz'ın canlandıracağı Ayzek karakteri 29 Eylül Cuma günü izleyicileriyle buluşacak. Film tüm dünya ile aynı anda yayına girecek. 

DO NOT DİSTRUB 2 NE ZAMAN?

Do Not Disturb Netflix ekranlarında 29 Eylül'de yayınlanacak. Film Cem Yılmaz'ın başrolünde olduğu Karakomik Filmler serisinde yer alan Ayzek karakterinden esinlenildi. Ayzek karakterinin devamı olan "Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece" filminin 2.'si heyecanla bekleniyor. Do Not Disturb filmi 29 Eylül'de izleyicilerle buluşacak.

DO NOT DİSTRUB: AYZEK İLE BİR GECE 2 ÇIKACAK MI?

2019 tarihli "Karakomik Filmler: 2 Arada" film serisinin ana karakteri Ayzek yeni film ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Cem Yılmaz Ayzek karakterinin yeni macerası için yaptığı açıklamada  "Ayzek in çalıştıgı feribot hattı biz filmi çektikten 3 ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu. Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz." dedi.  Do Not Disturb: Ayzek ile Bir Gece filminin devamının gelmesi bekleniyor. "Do Not Disturb 2" 2024 yılında gösterime girmesi bekleniyor. 

DO NOT DİSTRUB OYUNCULARI

Cem Yılmaz

Nilperi Şahinkaya

Zafer Algöz

Celal Kadri Kınoğlu

Bülent Şakrak

Özge Özberk

Tülin Özen

Ahsen Eroğlu

DO NOT DİSTRUB FRAGMANI

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!