Disney Plus'tan sürpriz bir anlaşma daha! Avrupa Yakası dizisinin yıldızı ile el sıkıştı

Haziran ayında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Disney Plus, hem kampanyalarıyla hem projeleriyle son günlerde adından sıkça söz ettiriyor. Birçok ünlü isimle anlaşma yapan platform, sürpriz bir isimle el sıkıştı.

Sinema / Dizi 29.04.2022, 15:08 29.04.2022, 15:54
Abone ol
Disney Plus'tan sürpriz bir anlaşma daha! Avrupa Yakası dizisinin yıldızı ile el sıkıştı

Disney'in dijital yayın platformu Disney Plus, başarılı oyuncularla anlaşma yapmaya ve iddialı projelerinin hazırlığına devam ediyor. Haziran ayında yayına başlayacak olan platform, dün indirimli kampanyasını açıklamış ve tanıtım fragmanı yayınlamıştı.

Disney Plus, kendi içeriklerinin yanı sıra Türkiye'de de orijinal birçok yapım hazırlıyor. Engin Akyürek, Cansu Dere, Hande Erçel, Aras Bulut İynemli, Aslı Enver, Eda Ece, Burak Deniz, Can Yaman, Demet Özdemir, Şahan Gökbakar ve Pınar Deniz gibi isimlerle anlaşma sağlanmıştı. Şimdi ise bomba bir transfer daha gerçekleşti.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Disney yönetimi, Gülse Birsel ile anlaştı. Birsel, Disney Plus ile 2 film ve 3 sezon sürecek bir dizi için el sıkıştı.

ÖZEL TANIŞMA PAKETİNİ DUYURDU

Diğer yandan Disney Plus, yayına başlayacağı Haziran ayından önce abone olmak isteyenler için özel bir tanışma paketini duyurdu. Yıllık üye olmak isteyenler 14 Haziran'dan önce başvuru yaptıkları takdirde 8 aylık ücret olan 279,90'lık ücreti ödeyecek 12 ay platformdan faydalanabilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!