Yandex Metrica

Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?

Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?

Vatandaşlar tarafından çizgi film kanalı olan 'Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?' araması yapılmaya başladı. İnternette 'Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?' diye araştırılıyor. Peki Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?

Sinema / Dizi

01.05.2024, 17:25

Çocukların sevdiği çizgi film kanalı olan Disney Channel Türkiye' ni kapatılacağına ilişkin bildiri yayınlandı. Bunun üzerine vatandaşlar internette 'Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?' araştırması yapmaya başladı. Peki Disney Channel Türkiye kapatılıyor mu? Disney Channel Türkiye kapandı mı?

DISNEY CHANNEL TÜRKİYE KAPANIYOR MU?

Disney Channel Türkiye, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Size biraz hüzünlü biraz mutlu bir haberimiz var; sihirli kanalımız Disney Channel ile artık vedalaşıyoruz. Ancak sakın üzülmeyin arkadaşlarımız çünkü bu asla bir son değil, hepimiz için yepyeni bir başlangıç. Çok yakında en sevdiğimiz ve sık sık izlemek istediğimiz içerikler tüm bölümleriyle dilediğimiz her an Disney+'ta olacak!" sözleriyle açıkladı.

DISNEY CHANNEL TÜRKİYE KAPANDI MI?

Disney Channel Türkiye sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre henüz kapatılmadı.

DISNEY CHANNEL NEDİR?

Disney Channel, Türkiye'de 24 saat yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanalda çizgi dizi, film ve gençlik dizileri gösterilmektedir. Hedef kitlesi ilk kurulduğunda 7 yaş grubu çocuklar olsa da zamanla değişmiş; programların içeriği değiştikçe, izleyen kesimin yaş ortalaması da çoğalmıştır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading