banner2

Demet Özdemir'li Dünya'yla Benim Aramda dizisinde kimler var? Oyuncu kadrosu sosyal medyayı salladı

Türkiye'de yayın hayatına başlamaya hazırlanan Disney Plus, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Demet Özdemir'in başrolünde yer aldığı Dünya'yla Benim Aramda dizisinin oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar belli oldu.

Sinema / Dizi 14.03.2022, 15:22 14.03.2022, 15:39
Abone ol
Demet Özdemir'li Dünya'yla Benim Aramda dizisinde kimler var? Oyuncu kadrosu sosyal medyayı salladı

Oğuzhan Koç ile nikah masasına oturmaya hazırlanan Demet Özdemir, yeni projesi için bir süredir hazırlık yapıyordu. Özdemir'in Disney Plus için çekeceği Dünya'yla Benim Aramda dizisinin çekimleri bu hafta başlıyor. Demet Özdemir dizide bir PR şirketi sahibi olan İlkin karakterine hayat verecek.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizide Hafsanur Sancaktutan İlkin'in en yakın arkadaşı, Buğra Gülsoy ise sevgilisi Tolga olarak rol alacak. Dizi, İlkin'in Tolga'ya yapacağı güven testiyle başlayacak olayları anlatacak.

Hülya Gezer'in yöneteceği, Pınar Bulut'un senaryosunu kaleme alacağı dizinin kadrosunda İbrahim Selim, Melisa Döngel ve usta oyuncu Zerrin Tekindor da rol alacak. Döngel, İlkin'in şirketinde çalışan bir genç kızı oynayacak. Projenin ilerleyen dönemlerinde yer alacak olan Kenan'ı canladıracak oyuncu ise henüz belli değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!