banner2

Dakota Johnson ve Sean Penn, Daddio filminde bir araya geliyor

Dakota Johnson ve Sean Penn, Christy Hall'un yazıp yöneteceği Daddio filminde başrolleri paylaşacak. Film, Hall'un ilk uzun metrajlı yönetmenlik deneyimi olacak.

Sinema / Dizi 17.06.2021, 15:40 17.06.2021, 18:07
Abone ol
Dakota Johnson ve Sean Penn, Daddio filminde bir araya geliyor

I Am Not Okay with This'in yaratıcılarından Christy Hall, ilk uzun metrajlı deneyimine hazırlanıyor. Daddio isimli filmin başrollerinde şu sıralar Jane Austen uyarlaması Persuasion çekimleri ile meşgul olan Dakota Johnson ve iki kez Oscar kazanan Sean Penn yer alacak. Hall, filmi yönetmenin yanı sıra senaryoyu kaleme alacak ve Emma Tillinger Koskoff ile birlikte yapımcılığını da üstlenecek.

Film, New York'a vardıktan sonra bir taksiye binen genç bir kadına odaklanıyor. Penn'in canlandıracağı taksi şoförü, yolcusu ile kayıplar, aşk, ilişkilerdeki güç dinamikleri gibi hassas konularla ilgili olarak şakalarla dolu beklenmedik bir sohbet başlatır. Daddio, "kapsamlı ve hareketli bir drama" olarak tanımlanan filmi insan ilişkilerinin karmaşıklığını inceliyor ve tamamen yabancı biriyle tesadüfen yaşanan karşılaşmanın bir kişinin hayatını nasıl değiştirebileceğini kanıtlıyor. 

Jason kısa süre önce bağımsız drama Our Friend'de Jason Segel ve Casey Affleck ile birlikte rol aldı. Şu anda ise Netflix'in Jane Austen uyarlaması Persuasion'da Henry Golding ile birlikte rol alıyor.

Mystic River ve Milk ile Oscar kazanan Penn, yakın zamanda gerçek hayattaki kızı Dylan Penn ile birlikte başrolleri paylaştığı Flag Day'i yönetti. Film, Cannes Film Festivali'nde prömiyer yapacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!