banner2

Çukur'un usta ismi Alina Boz'la bir araya geliyor! Zengin Kız dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla olay yaratacak

Fox TV'nin yeni sezon için hazırladığı Zengin Kız dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor. Alina Boz'un başrolünde olacağı diziye Çukur'un usta ismi Kadir Çermik dahil oldu.

Sinema / Dizi 06.08.2022, 01:38 06.08.2022, 02:01
Abone ol
Çukur'un usta ismi Alina Boz'la bir araya geliyor! Zengin Kız dizisi güçlü oyuncu kadrosuyla olay yaratacak

Medyapım, yeni sezonda Fox TV için 'Zengin Kız' dizisini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Merve Girgin ve Deniz Akçay imzalı dizide Alina Boz ve Tarık Emir Tekin başrolleri paylaşacak. Oyuncu kadrosu şekillenmeye devam eden diziye usta bir isim daha dahil oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Çukur'un ardından Üç Kuruş dizisiyle izleyici karşısına çıkan Kadir Çermik, Alina Boz'un hayat vereceği Zeynep karakterinin babasını canlandıracak. 

Zengin Kız kod adlı dizinin oyuncu kadrosunda Alina Boz ve Tarık Emir Tekin'in yanı sıra Nazan Kesal, Tülin Ece, Hazal Filiz Küçükköse ve Baran Bölükbaşı da rol alacak. Dizi, hem hikayesi hem güçlü oyuncu kadrosuyla yeni sezona iddialı bir giriş yapacak. 

ZENGİN KIZ KONUSU

Dizi, zengin bir ailenin kızına bakarak ailesinin geçimini sağlayan Zeynep'i anlatacak. Zeynep'in babası Samet, at yarışı tutkunu, ailesine faydası olmayan bir babadır. Zeynep, sınıf atlamak için büyük bir mücadele verecektir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!