banner2

Çöp Adam 16. bölüm fragmanı izle! Tamer'in geçmişte yaşadıkları gün yüzüne çıkıyor

Star TV'de yayınlanan Çöp Adam dizisi kısa sürede reyting rekorlarını kırdı. Kadrosunda Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu gibi başarılı isimleri barındıran Çöp Adam dizisi hakkında internette sıkça araştırma yapılıyor. Dizinin son bölümü sonrası 16. bölümün fragmanını izlemek isteyenler arama motorlarında Çöp Adam 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çöp adam bu akşam var mı, Çöp Adam son bölümde neler oldu? sorularına yanıt arıyor. Tamer'in geçmişte yaşadıkları gün yüzüne çıkıyor...

Sinema / Dizi 22.03.2023, 18:30 22.03.2023, 18:40
Abone ol
Çöp Adam 16. bölüm fragmanı izle! Tamer'in geçmişte yaşadıkları gün yüzüne çıkıyor

30 Kasım 2022 tarihinde Star TV ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda, Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu gibi başarılı oyuncular yer alan Çöp Adam dizisi kısa sürede reyting rekolarını kırarak büyük bir işe imza attı. Çöp Adam dizisinin yeni bölümü ise merakla bekleniyor. Son bölümde Peri'nin geçmişte yaşadıkları gün yüzüne çıkmıştı. Dizinin 16. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internette araştırma yapıyor. 16. Bölüm fragmanını ve Çöp Adam 16. bölümünü full izlemeniz için haberimize link ekledik. 

ÇÖP ADAM 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Çöp Adam dizisinin 16. bölüm fragmanı dizi hayranları tarafından merak ediliyor. Çöp Adam dizisinin 16. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayarak 16. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

STAR TV ÇÖP ADAM 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

ÇÖP ADAM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamer ve Peri tekrardan kavuşmanın sevincini birlikte doyasıya yaşarken, Berrin, Meryem ve Damla yalıdan ayrılıp otele gittiler. Artık Tamer ve Peri’nin arasında sadece bir engel kaldı. Berrin, artık Tamer’i kaybettiğini anladı ve kendi iç dünyasına çekilirken Peri’nin yaptığı hamle onu krize soktu ve Tamer’i hayatta en korktuğu şey ile tehdit etmeye başladı. Annesinin üzüntüsünü gören Damla ise yaşından beklenmeyecek bir plan yapmak için işe atılır. Peri'nin geçmişte yaşadıkları ise gün yüzüne çıktı.

ÇÖP ADAM BU AKŞAM VAR MI?

Star TV ekranlarında yayınlanan Çöp Adam dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Dizi her Çarşamba saat 20.00'de Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

ÇÖP ADAM OYUNCULARI

  • Elçin Sangu,
  • Engin Altan Düzyatan,
  • Sedef Avcı,
  • Elçin Afacan,
  • Füsun Demirel,
  • Cankat Aydos,
  • Salih Kalyon

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!