banner2

CODA filminin konusu ne, oyuncuları kimler? CODA ne demek? 94. Oscar'ın En İyi Filmi seçildi!

1929 yılından bu yana her yıl düzenlenen Oscar Ödülleri'nin bu yıl 94'üncüsü gerçekleştirildi. Ödül töreninde 'En İyi Film' ödülüne layık gösterilen yapım CODA filmi oldu. Peki CODA filminin konusu ne? CODA filmi ne anlatıyor? İşte CODA filmiyle ilgili merak edilenler...

Sinema / Dizi 28.03.2022, 11:10 28.03.2022, 11:30
Abone ol
CODA filminin konusu ne, oyuncuları kimler? CODA ne demek? 94. Oscar'ın En İyi Filmi seçildi!

Oscar Ödülleri, dün akşam Los Angeles'ta gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. 2022 yılınn En İyi Film Oscar'ının sahibi Sian Heder tarafından yazılıp yönetilen CODA filmi oldu. CODA filminin konusu, oyuncuları gibi detaylar merak edilmeye başlandı. Peki CODA filmi konusu ne, oyuncuları kimler? İşte CODA filmi hakkında bilgiler...

CODA FİLMİ KONUSU NE?

Tüm aile bireylerinin işitme engelli olduğu bir ailede duyma yetisine sahip tek kişi Ruby'dir. Müziğe ilgi duyan Ruby, ailesinin sorumluluğu ile müziğe duyduğu tutku arasında kalır. CODA, Ruby'nin ailesinin dış dünya ile bağı olması ile tutkusu arasında sıkışıp kalmasını konu alıyor.

CODA NE DEMEK?

CODA, İngilizce olarak Children of deaf adults kelimelerinin kısaltmasıdır. "İşitme engelli ebeveynlerin çocukları" anlamına gelmektedir.

CODA FİLMİ OYUNCULARI

Sian Heder'in yazıp yönettiği komedi-drama türündeki CODA filminin oyuncu kadrosunda Emilia Jones, Troy Kotsur, Eugenio Derbez, Daniel Durant, Ferdia Walsh-Peelo ve Marlee Matlin gibi isimler rol alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!