banner2

Cengiz Bozkurt 'Çetin' karakteriyle Teşkilat'a girdi: 4. sezon bomba gibi geliyor

TRT 1'de 2 sezon boyunca izleyiciyle buluşan Teşkilat dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Murat Yıldırım'ın başrolünü üstlendiği dizi, yeni sezon öncesi kadrosuna yeni yüzler eklemeye devam ediyor. Leyla ile Mecnun'un unutulmaz yıldızı da Teşkilat ekibine katıldı.

Sinema / Dizi 07.09.2023, 18:28 07.09.2023, 18:44
Abone ol
Cengiz Bozkurt 'Çetin' karakteriyle Teşkilat'a girdi: 4. sezon bomba gibi geliyor

TRT 1'in popüler dizisi Teşkilat, her hafta pazar akşamları ekranlarda izleyiciyle buluşuyordu.

Sezon finaline yaklaşırken ve dizinin yeni bölümleri büyük bir merakla beklenirken, yeni sezon öncesi dizinin kadrosuna yeni yüzler katıldı.

AYBÜKE PUSAT VE CENGİZ BOZKURT KADRODA! 

Deniz Baysal'ın ayrıldığı dizinin kadrosuna yeni bir isim eklenerek, Murat Yıldırım'ın partneri Neslihan karakterine hayat verecek kişi Aybüke Pusat oldu. 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; son olarak "Leyla ile Mecnun" dizisindeki unutulmaz Erdal Bakkal rolüyle tanınan Cengiz Bozkurt da, Çetin karakteriyle Teşkilat'a katıldı.

Teşkilat'ta, Aybüke Pusat'ın "Neslihan" karakterine hayat vereceği bildirilirken; Neslihan'ın babası olan "Çetin" rolünü üstlenecek yetenekli oyuncu Cengiz Bozkurt olarak açıklandı. 

Neslihan ve Çetin'in "Teşkilat" ile olan ilişkileri, hikayenin yeni ve heyecan dolu bir yöne evrileceği konusunda büyük bir merak uyandırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!