Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi ne zaman çekildi?

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filminin yönetmenliğini  Ömer Baykul, yapımcılığını Abdullah Oğuz ve Evren Oğuz yapmaktadır. Peki Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi ne zaman çekildi? İşte detaylar...

Sinema / Dizi 12.08.2022, 10:53 12.08.2022, 10:55
Abone ol
Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi ne zaman çekildi?

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi oyuncuları arasında  Özgürcan Çevik, Tuvana Türkay ve Serdar Orçin yer almaktadır. Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi polisiye-aksiyon türündedir. Peki Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi ne zaman çekildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

ÇEMBER: ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR  FİLMİ OYUNCULARI KİM?

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi oyuncu kadrosu şu şekildedir;

Özgürcan Çevik

Tuvana Türkay

Serdar Orçin

Berçeste Kitapçı

Kahraman Sivri

Nihan Şahenk

Dilan Düzgüner

Selin Dumlugöl

Cansu Yeşim Aldoğan

ÇEMBER: ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR  FİLMİ KONUSU NE?

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filminde, Türkiye’nin sayılı zenginlerinden birinin kızıyla evlenen Kerim Savaş, düğünden kısa bir süre sonra evinde ölü olarak bulunur. Yapılan soruşturmadan sonra çiçeği burnunda damadın öldürüldüğü anlaşılır. Polisin elinde kalabalık bir şüpheli listesi olsa da ortada suça dair en ufak bir kanıt olmadığı için özel birim polisleri işin içinden çıkmakta zorlanırken ikinci bir cinayet daha meydana gelir.

ÇEMBER: ÖLÜM BİZİ AYIRANA KADAR  FİLMİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filminin ne zaman çekildiğine dair bilgi bulunmuyor. Çember: Ölüm Bizi Ayırana Kadar filmi polisiye-aksiyon türündedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!