Celal ile Ceren ne zaman, nerede çekildi? Celal ile Ceren konusu ne, oyuncuları kimler?

Şahan Gökbakar imzalı Celal ile Ceren Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Celal ile Ceren filmi konusu, oyuncuları, nerede çekildiği gibi detaylar merak ediliyor. Peki Celal ile Ceren konusu ne, oyuncuları kimler? Celal ile Ceren kaç yılında ve nerede çekildi?

Sinema / Dizi 23.06.2022, 11:51 23.06.2022, 12:18
Abone ol
Celal ile Ceren ne zaman, nerede çekildi? Celal ile Ceren konusu ne, oyuncuları kimler?

Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın başrolünde yer aldığı Celal ile Ceren filmi Fox TV'de bir kez daha izleyici karşısına çıkıyor. Türk romantik komedi filmiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Celal ile Ceren konusu ne, oyuncuları kimler? Celal ile Ceren ne zaman, nerede çekildi? İşte Celal ile Ceren filmi hakkında detaylar...

CELAL İLE CEREN KONUSU

6 yıldır birlikte olan Celal ile Ceren'in artık nikah masasına beklenmektedir. Ancak Celal bir bekarlığa veda partisine gitmek ister ve ikili arasında sert bir tartışma yaşanır. Celal, Ceren'den gizlice partiye gider. Ceren'in bunu öğrenmesiyle ayrılma noktasına gelirler. Evlilik konusunda baskı altında olduğunu söyleyen Celal, Ceren'i terk eder. Yeni hayatında her şeyin yolunda gideceğini zannederken, belalar Celal'in peşini bırakmaz.

CELAL İLE CEREN OYUNCULARI

Togan Gökbakar'ın yönetmenliğini yaptığı Celal ile Ceren'in oyuncu kadrosunda Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'ya Gökçen Gökçebağ, Gözde Seda Altuner, Destan Batmaz, Dilşah Demir, Timur Kunt, Zehra İçöz, Adem Atbaş, Ayla Akay gibi isimler eşlik ediyor.

CELAL İLE CEREN KAÇ YILINDA, NEREDE ÇEKİLDİ?

18 Ocak 2013'te gösterime giren Celal ile Ceren, Çamaşırhane Film adlı yapım şirketi tarafından çekildi. Filmin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!