Yandex Metrica

Cate Blanchett'lı 'Borderlands'in çekimleri tamamlandı

Cate Blanchett'lı 'Borderlands'in çekimleri tamamlandı

Eli Roth'un Borderlands filminin çekimlerinin tamamlandığı duyuruldu. Filmin önümüzdeki yıl izleyici ile buluşması planlanıyor.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 17:35

Eli Roth'un video oyunu serisi Borderlands'in yıldızlarla dolu film uyarlamasının çekimleri tamamlandı. Borderlands filminin resmi Twitter hesabı, uyarlamada yer alan robot Claptrap'a ilk bakışı paylaştı. Sevimli bilge robot, prodüksiyonun resmi olarak bittiğini ortaya koyan bir klaket tutuyor.

Roth ve Chernobyl yazarı Craig Mazin tarafından ortak yazılan hikaye, evrenin en güçlü figürü Atlas'ın kızını bulmak için ana gezegeni Pandora'ya dönen kanun kaçağı Lilith'e odaklanıyor.

Oyuncu kadrosunda Blanchett'e Kevin Hart, Jack Black, Ariana Greenblatt, Jamie Lee Curtis, Florian Munteanu, Édgar Ramírez ve Haley Bennett eşlik ediyor.

Filmin konusu şöyle: Gizemli bir geçmişe sahip olan kanun kaçağı Lilith, evrenin en güçlü adamı Atlas'ın kayıp kızını bulmak için ana gezegeni Pandora'ya döner. Lilith, seçkin bir paralı asker olan Rolad ve liderliğindeki grupla ittifak kurar. Vahşi bir yıkımcı olan Tiny Tina, meydan okuyucu Krieg, akıl sağlığı yerinde olmayan Tannis ve inatçı bilge robot Claptrap. Bu ekip, Atlas'ın kayıp kızını bulmak ve korumak için tehlikeli haydutlar ve uzaylı canavarlarla savaşmak zorundadır. Evrenin kaderi onların elindedir ama daha fazlası için savaşacaklar: birbirleri.

Borderlands'in önümüzdeki yıl gösterime girmesi bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading