banner2

Camdaki Kız Nalan'ın babası gerçekte kim? Nalan'ın babası aslında dayısı mı?

Camdaki Kız dizisinde Nalan, tüm gerçekleri öğrendi. Yeni bölümde Nalan, babası Metin ile tanıştı. Peki Camdaki Kız Nalan'ın babası gerçekte kim?

Sinema / Dizi 30.12.2022, 00:29 30.12.2022, 00:30
Abone ol
Camdaki Kız Nalan'ın babası gerçekte kim? Nalan'ın babası aslında dayısı mı?

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi perşembe akşamları seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizideki Nalan karakterinin gerçek anne ve babası merak ediliyor. Camdaki Kız'ın yeni bölümünde Feride, Nalan'a her şeyi itiraf etti. 

Feride, "Öz be öz kardeşim annene, bütün hayatıma, en güzel şeyim canım kızıma tecavüz etti. İçimdeki bu yarayla kızımın kızına annelik yapmak çok zordu. Affet beni kızım affet ki kalbinde affedememenin acısı kalmasın." ifadelerini kullandı.

NALAN'IN GERÇEK BABASI DAYISI MI?

Küçük yaşlarda lüks bir hayat yaşayan ve yine zengin bir ailenin oğlu ile evlenen Nalan, sevgilisi Hayri tarafından bir gün zorla psikiyatri kliniğine getirilir. Başta Hayri ile olan ilişkisi nedeniyle intihar edeceğini söyleyen Nalan, geldiği her seansta hayat hikayesini yavaş yavaş anlatmaya başlar.

Nalan'ın çocukluğunda yaşadığı ağır travmaları vardır ve yaşadığı çocukluk acıları ve korkularını doktoruna anlatmaya başlar. Nalan'ın anne ve baba dediği kişiler aslında anneannesi ve dedesidir Annesi ortaokul yıllarındayken yanlarına gelen küçük dayısı, annesine tecavüz etmiştir ve Nalan bu ensest ilişkiden dünyaya gelmiştir.

Annesi, Nalan'ın doğumu sırasında hayatını kaybetmiştir. Nalan'a bu nedenle anneanne ve dedesi bakmaya başladı. Ancak Nalan, bu ensest ilişki nedeniyle sevgisiz büyütülmüştür. Kızının vefat etmesiyle Feride kimseye güvenmeyen ve korumacı biri haline gelmiştir. Nalan ise tüm bunları babası öldüğünde öğrenmiştir.

Yani malesef gerçek hikayede Nalan'ın babası, aslında annesinin dayısıdır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!