banner2

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan atıldı mı? Tamer Karadağlı'ya sözleri pahalıya mal oldu

Teşkilat'ın 26. bölümünden yayınlanan fragmanda Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul'un intihar sahnesi gündem oldu. Tamer Karadağlı'ya yaptığı gönderme ile tepki çeken Ertuğrul'un diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu.

Sinema / Dizi 08.12.2021, 16:08 08.12.2021, 16:25
Abone ol
Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan atıldı mı? Tamer Karadağlı'ya sözleri pahalıya mal oldu

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin paylaştığı Teşkilat dizisinin 26. bölümünden fragman yayınlandı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nı anlatan dizinin yeni bölümünde Serdar'la ilgili şaşırtan bir gelişme yaşanıyor.

MİT'in özel ekibi, Türkiye'ye düzenlenecek olan saldırıyı önlemeye çalışırken, Serdar'a kaçırıldığı dönemde beynine uygulanan uzaktan kontrol yöntemiyle bir emir veriliyor. Serdar'a "Bugün Türkiye'nin kaderini değiştireceksin" ifadeleri üzerine Serdar, "Madem gün bugün o zaman vatan uğruna ölmek için güzel bir gün" diyerek silahı başına dayıyor.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL TEŞKİLAT'TAN GÖNDERİLİYOR MU?

Dizinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul, son olarak Altın Kelebek Ödül Töreni'nde Tamer Karadağlı'ya yaptığı göndermeyle tepki çekmişti. Oyuncuya TRT yönetim kurulu üyesinden de tepki gelmesi üzerine Teşkilat'tan ayrılabileceği iddia edildi. Çağlar Ertuğrul'un diziye veda edip etmeyeceği yeni bölümde belli olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!