banner2

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde alacağı ücret dudak uçuklattı

Son olarak BluTV'nin dönem dizisi Yeşilçam'da rol alan Çağatay Ulusoy, Yalı Çapkını dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Oyuncunun bölüm başına alacağı ücret ortaya çıktı.

Sinema / Dizi 05.10.2021, 14:46 05.10.2021, 15:03
Abone ol
Çağatay Ulusoy'un yeni dizisinde alacağı ücret dudak uçuklattı

Bugüne kadar Doğduğun Ev Kaderindir, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi dizilere imza atan OGM Pictures, TV8 için yeni bir proje hazırlığında. Yalı Çapkını dizisinin başrolünde ise son dönemlerde oyunculuğuyla adından söz ettiren Çağatay Ulusoy yer alacak. Yeşilçam dizisinden sonra Yalı Çapkını dizisinde rol almaya hazırlanan Ulusoy'un yeni projesinde bölüm başına alacağı ücret herkesi şaşırttı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Ulusoy, yeni projesinden bölüm başına 450 bin lira alacak. Başarılı oyuncunun alacağı bu rakamın başlangıçta aylık olacağı düşünüldü. Dizi sektöründe Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ, bölüm başına aldıkları 350 bin TL ile zirvede yer alıyordu.

Yalı Çapkını dizisinde Ulusoy'a eşlik edecek iki isim geçiyor: Neslihan Atagül ve Özge Gürel. Ancak diziyle ilgili diğer detaylarda olduğu gibi kadın başrolü canlandıracak isim de belli değil.

Aşk101 dizisinde Sinan'ı oynayan Mert Yazıcıoğlu'nun da dizinin kadrosuna katıldığı iddia ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!