Çağatay Ulusoy'un Süslü Korkuluk dizisinden kötü haber! Büyük talihsizlik

Çağatay Ulusoy'un uzun bir aranın ardından televizyon ekranlarına döneceği Süslü Korkuluk dizisi heyecanla bekleniyor. Ancak oyuncu seçimlerinin uzaması nedeniyle dizinin ekrana geliş tarihinin gecikeceği ortaya çıktı.

Sinema / Dizi 18.01.2022, 15:57 18.01.2022, 16:18
Abone ol
Çağatay Ulusoy'un Süslü Korkuluk dizisinden kötü haber! Büyük talihsizlik

TV8'in Çağatay Ulusoy başrollü Süslü Korkuluk dizisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ulusoy'un moda tasarımcısını canlandıracağı dizide partnerinin Alina Boz olacağı ortaya çıkmıştı.

Son olarak Maraşlı dizisinde rol alan Alina Boz'un yer alacak olması heyecan yaratırken, dizinin kadrosundaki diğer isimler için de titiz bir hazırlık süreci yürütülüyor. Ancak projede bazı aksaklıklar meydana gelmesi dizinin gecikmesine neden oldu.

OYUNCU KADROSU İÇİN TİTİZ ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR

Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; yönetmen Cem Karcı'nın koronavirüse yakalanması nedeniyle dizinin ön hazırlıkları aksadı. Diğer yandan dizinin etkili karakterlerini kimlerin canlandıracağı konusundaki belirsizlik de devam ediyor.

Dizinin kötü adamı Dmitry için oyuncu arayışı devam ederken, Ulusoy'un babasını canlandırması için de usta bir isim bekleniyor. Fatih Artman ile de görüşme yapıldığı ortaya çıktı.

Artman, son olarak Menajerimi Ara dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!