banner2

Bruce Willis'li 'Out of Death'ten fragman!

Bruce Willis ve Jaime King'in başrollerini paylaştığı gerilim filmi Out of Death'ten filmin aksiyonunu gözler önüne seren bir fragman yayınlandı.

Sinema / Dizi 24.06.2021, 16:57 24.06.2021, 17:13
Abone ol
Bruce Willis'li 'Out of Death'ten fragman!

Vertical Entertainment, Mike Burns'ün ilk yönetmenlik denemesi olan Out of Death isimli suç geriliminden ilk resmi fragmanı yayınladı. Senaryosunu Bill Lawrence'ın yazdığı filmin başrollerinde Jaime King ve Bruce Willis yer alıyor.,

Uzak bir bölgede yürüyüş yapan Shannon, bir polis memurunun korkunç bir cinayet işlediğine tanık olur. Takip ettikten sonra, yakınlarda bir kulübede yaşayan emekli polis Jack (Willis)'in yardımına başvurur. İkisi, son derece yozlaşmış ve tehlikeli bir polis departmanı ile savaşa girer. Bu durum bir dizi gergin kovalamaca ve hesaplaşmaya neden olur.

Filmde Willis ve King'in yanı sıra Lala Kent, Kelly Greyson, Tyler Jon Olson ve Michael Sirow gibi isimler de bulunuyor.

Randall Emmett, George Furla, Shaun Sanghani, Chad A. Verdi ve Luillo Ruiz'in yapımcısı olduğu Out of Death, 16 Temmuz 2021'de sinemalarda ve VOD'da izleyici ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!