banner2

Boşrolde Dua Lipa oynuyor! Argylle: Gizli Casus FRAGMAN FULL HD İZLE | Argylle: Gizli Casus konusu ne, hangi platformda? Argylle: Gizli Casus Netflix'te var mı?

Matthew Vaughn'ın yönetmenliğini üstlendiği Argylle: Gizli Casus filminden ilk görüntüler ortaya çıktı. Filmin başrollerini Dua Lipa ve Henry Cavill paylaşıyor. Vizyona girmeden önce, hayranlarını heyecanlandırmayı başaran bu görüntüler, filmle ilgili merakı artırıyor. Peki Argylle: Gizli Casus fragman full HD izle, Argylle Gizli Casus konusu ne, hangi platformda? Argylle Gizli Casus Netflix'te var mı?

Sinema / Dizi 28.09.2023, 16:36 28.09.2023, 16:36
Abone ol
Boşrolde Dua Lipa oynuyor! Argylle: Gizli Casus FRAGMAN FULL HD İZLE | Argylle: Gizli Casus konusu ne, hangi platformda? Argylle: Gizli Casus Netflix'te var mı?

Henry Cavill, John Cena, Ariana DeBose, Dua Lipa, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, Sofia Boutella ve Samuel L. Jackson gibi ünlü isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı casusluk gerilimi "Argylle: Gizli Casus"un fragmanı sonunda yayınlandı. Fragman, film hakkında heyecanı artırırken, büyük bir izleyici kitlesi için merak uyandırıyor. Peki Argylle: Gizli Casus fragman full HD izle, Argylle Gizli Casus konusu ne, hangi platformda? Argylle Gizli Casus Netflix'te var mı?

ARGYLLE GİZLİ CASUS KONUSU NE?

Filmde, kediye alerjisi olan casus Aiden'ın eşlik ettiği Elly, kitabındaki hayali dünya ile gerçek dünya arasındaki sınırların giderek belirsizleşmeye başladığı bir serüvene atılır. Bu süreçte, dünyanın bir ucundan diğerine koşarak katillerden bir adım önde olmaya çalışırlar. 

ARGYLLE GİZLİ CASUS FRAGMANI FULL HD İZLE

ARGYLLE GİZLİ CASUS NETFLİX'TE VAR MI?

Argylle Gizli Casus filminin Netflix'te yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki günlerde resmi açıklama geldiği vakit haberimize ekleyeceğiz.

ARGYLLE GİZLİ CASUS OYUNCU KADROSU NASIL?

Argylle Gizli Casus filmin'de Henry Cavill, John Cena, Ariana DeBose, Dua Lipa, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, Sofia Boutella ve Samuel L. Jackson oyuncuları yer alacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!