banner2

Bir yaz dizisinin daha fişi çekildi! Sevilen dizi reyting kurbanı oldu

Cemre Baysel ve Burak Çelik'in başrolünde yer aldığı Senden Daha Güzel dizisinin günü değişmiş, cumartesi akşamına alınmıştı. Reytinglerde yine beklentinin altında kalan dizi için final kararı alındı.

Sinema / Dizi 06.09.2022, 19:56 06.09.2022, 20:18
Abone ol
Bir yaz dizisinin daha fişi çekildi! Sevilen dizi reyting kurbanı oldu

Yaz dizilerinden bir bir final haberleri gelmeye devam ediyor. Ekran macerası biten diziler arasına bir yenisi daha ekleniyor. Yaz sezonuna iddialı başlayan diziler, izleyicisine veda ediyor.

Yeni sezon için hazırlanan "Kusursuz Kiracı" dizisinin salı günü yayınlanması kararı alınmıştı. Bu nedenle başrollerinde Cemre Baysel ve Burak Çelik'in yer aldığı Senden Daha Güzel dizisi cumartesi akşamına alınmıştı. Dizi, yeni gününde de düşük reyting aldı.

14. BÖLÜMDE EKRANA VEDA EDECEK

Bu durum final kararını da beraberinde getirdi. Senden Daha Güzeli 17 Eylül'de yayınlanacak 14. bölümüyle ekrana veda edecek. 

Ersoy Güler'in yönettiği dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Cündübeyoğlu, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Sevinç Erbulak, Anıl Çelik, Gözde Kaya, Yunus Eski, Sena Çakır, Aziz Caner, Ozan Kaya Oktu, Merve Şen, Şafak Pekdemir ve Beril Kolcu yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!