Bir döneme damgasını vurmuştu! Efsane dizi Aliye'nin Arda'sı Ayberk Koçar'ı görenler gözlerine inanamadı

Atv'nin efsane dizilerinden Aliye'de Arda karakterini canlandıran Ayberk Koçar yakışıklı bir genç oldu.İşte dizide sevimli halleri ile dikkati çeken Ayberk Koçar'ın son hali...

Sinema / Dizi 08.01.2022, 14:25
Bir döneme damgasını vurmuştu! Efsane dizi Aliye'nin Arda'sı Ayberk Koçar'ı görenler gözlerine inanamadı

2004-2006 yılları arasında ATV'nin efsane dizilerinden biri olan Aliye, yayınlandığı döneme damgasını vuran yapımlar arasında yer alıyor.

AYBERK KOÇAR ROLÜYLE ÇOK BEĞENİLMİŞTİ

Başrollerinde Sanem Çelik, Halit Ergenç ve Nejat İşler gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aliye dizisi, günümüzde bile birçok kişinin hafızasında yer alıyor. Aliye dizisinde hayat verdiği Arda karakteriyle hafızalara kazınan Ayberk Koçar, o dönemde çok küçük bir yaşta olmasına rağmen başarılı performansıyla adından söz ettirmeyi başarmıştı.

DİZİDE 4 YAŞINDAYDI

Dizide rol aldığı sırada henüz 4 yaşında olan ve sevimli halleri ile dikkatleri üzerine çeken Ayberk Koçar, artık büyüdü ve kocaman bir delikanlı oldu.

DEĞİŞİMİ ŞAŞIRTTI

Yıllar önce "Çocuklarım olmadan asla" sloganıyla ekrana gelen Aliye dizisinin çocuk yıldızı Ayberk Koçar, seneler sonra ortaya çıktı. Şimdilerde 21 yaşında bir delikanlı olan Ayberk Koçar'ın son halini görenler, şaşkınlığını gizleyemedi.

İNSTAGRAM KULLANMIYOR

Aliye dizisinin ardından ''Pulsar'', ''Son Osmanlı Yandım Ali'', ''Benim Hala Umudum Var'' ve 'Hayde Bre'' gibi yapımlarda rol alan Koçar, şimdilerde gözlerden uzak bir yaşam sürüyor. Instagram hesabı bulunmayan Koçar, yalnızca Twitter kullanıyor. Ancak bu hesabı da aktif bir şekilde kullanmıyor.

Yorumlar (1)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
mehmetcevat 6 ay önce
yakısıklı karızma genc olmus varlıgı daım olsun.yolu bahtı acık olsun ınsAllah