banner2

Benim Hayatım konusu ne, oyuncuları kimler? Benim Hayatım dizi karakterleri

İlk bölümüyle dün akşam Star TV'de yayınlanan Benim Hayatım dizisinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Benim Hayatım dizisi konusu ne, oyuncuları kimler?

Sinema / Dizi 23.11.2021, 10:16 23.11.2021, 17:05
Abone ol
Benim Hayatım konusu ne, oyuncuları kimler? Benim Hayatım dizi karakterleri

Benim Hayatım dizisi, dün akşam Star TV'de yayın hayatına başladı. Hayalleri için İstanbul'a taşınan bir kızın hikayesini konu alan dizi gündem oldu. Benim Hayatım dizisi konusu ve oyuncuları araştırılıyor. İşte Benim Hayatım dizisi hakkında merak edilenler..

BENİM HAYATIM KONUSU

Benim Hayatım dizisi, konusuyla ilk bölümünden itibaren gündem olmayı başardı. Dizi, hayallerinin peşinden giden güçlü kadınları, evlatları için en iyisini isteyen ebeveynleri ve bu yolda neler yaşanacağını anlatıyor. Bunun yanı sıra aşkın gücünü de anlatan dizi, Hayat ve kızını destekleyen Ökkeş'in İstanbul'da hiç beklemedikleri olaylarla karşı karşıya kalmasını ekrana getiriyor.

BENİM HAYATIM OYUNCULARI

Benim Hayatım dizisinin başrollerini Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak üstleniyor. İkilinin yanı sıra kadroda Savaş Özdemir, Uğur Çavuşoğlu, Ali Burak Ceylan, Nilüfer Açıkalın, Aleyna Solaker, Zeynep Kumral, Koray Şahinbaş, Önder Açıkbaş, Pelin Uluksar, Belgin Şimşek ve Hira Koyuncuoğlu gibi başarılı isimler yer alıyor. Benim Hayatım'ın yönetmen koltuğunda Orkun Çatak otururken, genel yönetmenliği Onur Tan üstleniyor. Senaryo ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete'nin kaleminden çıkıyor.

BENİM HAYATIM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Star TV'de yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren konuşulmayı başaran Benim Hayatım'ın nerede çekildiği merak ediliyor. Benim Hayatım dizisi İstanbul'da çekiliyor fakat hangi semtlerde çekildiğine dair bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!