Bayramda hangi diziler yok? Ramazan Bayramı'nda diziler ne kadar ara verecek?

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte dizi ve programlar bayram arası vermeye hazırlanıyor. Peki hangi diziler bayramda yayınlanmayacak? Diziler kaç hafta ara verecek? İşte Ramazan Bayramı'nda yayınlanmayacak dizi ve programlar...

Sinema / Dizi 03.05.2022, 10:45 03.05.2022, 10:48
Abone ol
Bayramda hangi diziler yok? Ramazan Bayramı'nda diziler ne kadar ara verecek?

2022 Ramazan Bayramı 2 Mayıs tarihinde başlayacak. Bayrama sayılı günlerin kalmasıyla birlikte dizilerin ara verip vermeyeceği merak ediliyor. İzleyiciler takip ettikleri dizi ve programların bayramda yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırıyor. Peki 2022 Ramazan Bayramı'nda diziler ara verecek mi? Hangi diziler bayramda yayınlanmayacak? 

BAYRAMDA HANGİ DİZİLER YOK?

Birçok dizinin bayram haftasında 1 hafta ara vermesi bekleniyor. Reytingleri yüksek olan dizilerde ise bayram tatili 2 haftaya çıkabiliyor. Dizilerin yayın tarihleriyle ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Ancak Kanal D'nin Medyapım imzalı Sadakatsiz dizisinin hem bu hafta hem de bayram haftası yayınlanmayacağı öğrenildi. Diğer yandan Show TV'nin pazartesi akşam yayınlanan Üç Kuruş, Salı günü ekrana gelen Baba ve Çarşamba akşamı yayınlanan Oğlum dizileri bayramda ekrana gelmeyecek.

ATV'de ise  Hakim, Destan ve Kuruluş Osman dizileri yayınlanmayacak. Fox TV dizilerinden Yasak Elma, Evlilik Hakkında Her Şey yayınlanmayacak. TRT1'de ekrana gelen dizilerden Teşkilat, Kara Tahta, Alparslan Büyük Selçuklu bayramda olmayacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!