Barış Akarsu filmi oyuncuları kimler? Barış Akarsu Merhaba filmi ne zaman çıkacak?

Genç yaşta hayatını kaybeden sanatçı Barış Akarsu'nun hayatını beyaz perdeye taşıyan Barış Akarsu "Merhaba" filminden tanıtım afişi görücüye çıktı. Filmle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Barış Akarsu filmi oyuncuları kimler? Barış Akarsu filmi ne zaman gösterime girecek?

Sinema / Dizi 24.06.2022, 11:56 24.06.2022, 12:31
Abone ol
Barış Akarsu filmi oyuncuları kimler? Barış Akarsu Merhaba filmi ne zaman çıkacak?

Temmuz 2007'de aramızdan ayrılan sanatçı Barış Akarsu'nun hayatı beyaz perdeye taşınıyor. Barış Akarsu Merhaba isimli filmden tanıtım afişi paylaşıldı. Diğer yandan filmin gösterime gireceği tarih de belli oldu. Peki Barış Akarsu filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Barış Akarsu Merhaba filmi ne zaman gösterime girecek. İşte filmle ilgili detaylar...

BARIŞ AKARSU FİLMİ OYUNCULARI

1979 yılında Amasra'da dünyaya gelen Barış Akarsu, 'Akademi Türkiye' isimli şarkı yarışmasıyla tanınmış daha sonra Yalancı Yarim dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Film çekimleri için gittiği Bodrum'da trafik kazası geçirmiş ve 4 Temmuz 2007 tarihinde aramızdan ayrılmıştı.

Mert Dikmen'in Can Anar'la birlikte yazıp yönettiği filmde Barış Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz canlandırıyor. Şaşmaz'ın sevgilisini ise Almila Ada oynayacak. Filmin oyuncu kadrosunda Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın, Burak Satıbol, Metin Coşkun, Aslıhan Kapanşahin, Metin Coşkun ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimler yer alıyor. 

Filmin müziklerinde ise Mce Jingles ve Eser Taşkıran'ın imzası bulunuyor.

BARIŞ AKARSU FİLMİ YAYIN TARİHİ

Barış Akarsu Merhaba isimli film, 18 Kasım'da sinemaseverler ile buluşacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!