banner2

Barbaroslar dizisi ne zaman yayınlanacak? Barbaroslar oyuncuları kimler?

TRT1'in yeni yapımlarından Barbaroslar dizisi için geri sayım başladı. Heyecanla beklenen Barbaroslar dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. Peki Barbaroslar ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte ayrıntılar...

Sinema / Dizi 27.07.2021, 13:21 27.07.2021, 14:50
Abone ol
Barbaroslar dizisi ne zaman yayınlanacak? Barbaroslar oyuncuları kimler?

TRT1'in yeni tarihi dizisi Barbaroslar'ın ilk bölümü için geri sayım başladı. Heyecanla beklenen dizinin ne zaman başlayacağı, oyuncu kadrosu ve konusu merak edilmeye başladı. Peki Barbaroslar dizisi ne zaman yayınlanacak, konusu ne ve oyuncuları kimler?

BARBAROSLAR DİZİSİ KONUSU

Barbaroslar, Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan Oruç, Hızır, İshak ve İlyas'ın Midilli'den çıkarak denizlerin fatihi olma yolundaki tehlikeli mücadelelerini konu alacak. Osmanlı İmparatorluğu'nun Kaptan-ı Derya'sı olarak bilinen Barbaros Hayreddin Paşa ve Oruç Reis'in hayatına odaklanacak.

TRT1'de izleyici ile buluşacak olan dizinin çekimleri İstanbul, Antalya ve Marmaris'te devam ediyor.

BARBAROSLAR YAYIN TARİHİ

Tarihi dizileriyle gönüllere taht kuran TRT1'in merakla beklenen Barbaroslar dizisinin yayın tarihiyle ilgili henüz kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak Eylül ayında ekranlara gelmesi ve Cuma günleri yayınlanması planlanıyor.

BARBAROSLAR OYUNCU KADROSU

Engin Altan Düzyatan, dizide Oruç Reis'e, Ulaş Tuna Astepe Oruç'un ağabeyi Barbaros'a hayat verecek. Yetkin Dikinciler İshak'ı canlandırırken, Caner Topçu da Barbaros Hayreddin ve Oruç Reis'in diğer kardeşi İlyas'ı oynayacak.

Kadroda ayrıca Yiğit Özşener, Bahadır Yenişehirlioğlu, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve İsmail Filiz de rol alıyor.

Taylan Biraderler'in yönetmenliğini yaptığı dizinin senaryosunu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz kaleme alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!