banner2

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor? Barbaroslar oyuncuları

Bu akşam ilk bölümü yayınlanacak olan TRT1 dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nın nerede çekildiği ve oyuncuları gündemde. Peki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Haberimizde derledik...

Sinema / Dizi 16.09.2021, 11:35 16.09.2021, 19:11
Abone ol
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor? Barbaroslar oyuncuları

TRT1'in yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı için geri sayım başladı. Dizinin ilk bölümü bu akşam izleyicilerin beğenisine sunulacak. İddialı fragmanlarıyla dikkat çeken Barbaroslar dizisinin ilk bölümüne kısa bir süre kala Barbaroslar dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler? soruları merak edilmeye başlandı. Peki TRT1'in yeni dizisi Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı nerede çekiliyor, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Barbaroslar dizisiyle ilgili detaylar...

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI KONUSU

Her hafta perşembe akşamları TRT1'de izleyici ile buluşacak olan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Oruç, Hızır, İshak ve İlyas kardeşlerin tehlikelerle mücadele ederek denizlerin hakimi olmalarını konu alıyor. Dizi, Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlunun Barbaros kardeşlere dönüşme sürecine odaklanıyor.

BARBAROSLAR OYUNCULARI

Doğan Ümit Karaca'nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan imzası taşıyor. Barbaroslar'ın oyuncu kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Yetkin Dikinciler, Yiğit Özşener, Pelin Akil Altan, İsmail Filiz, Caner Topçu, Devrim Evin, Gülcan Arslan, Melis Babadağ ve Bahadır Yenişehirlioğlu gibi yıldız isimler yer alıyor.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI NEREDE ÇEKİLDİ?

ES Film'in yapımcılığını üstlendiği dizinin çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul'da yapılıyor. Dizinin İstanbul'daki çekimleri genel olarak Beykoz olmakla birlikte farklı semtlerde de gerçekleştiriliyor.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, 16 Eylül saat 20.00'de TRT1 ekranlarında olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!