banner2

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı final mi yapıyor? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yeni sezon olacak mı?

TRT1'in tarihi dizilerinden Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı da ekrana ara vermeye hazırlanıyor. Perşembe akşamları ekrana gelen dizi ilgiyle izleniyor. Peki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi final mi, yeni sezonu olacak mı? İşte merak edilenler...

Sinema / Dizi 26.05.2022, 15:26 26.05.2022, 15:51
Abone ol
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı final mi yapıyor? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı yeni sezon olacak mı?

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte dizilerden bir bir sezon finali haberleri gelmeye başladı. Bu dizilerden biri de TRT1'de perşembe akşamları ekrana gelen Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi oldu. Başrolünde Ulaş Tuna Astepe'nin yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı ekrana ara vermeye hazırlanıyor. Peki Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı final mi yapıyor? Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi yeni sezon olacak mı? İşte ayrıntılar...

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI FİNAL Mİ YAPIYOR?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Emir Benderlioğlu'nun yer aldığı dizide sezon finali öncesi birçok ayrılık yaşandı. Geçtiğimiz haftalarda diziye Engin Altan Düzyatan, Cemre Gümeli, Pelin Akil ve Caner Topçu gibi isimler veda etti. 

Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas'ın, Barbaros kardeşlere dönüşme hikayesini anlatan dizi 26 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak 32. bölümle birlikte sezon finali yapacak. 

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI YENİ SEZON OLACAK MI?

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi 3 sezon olarak planlanmıştı. Yeni sezon onayını alan dizi Eylül ayında 2. sezonuyla ekrana gelecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!