banner2

Balkan Ninnisi bu akşam var mı, yok mu? Balkan Ninnisi yeni bölüm ne zaman?

TRT1'in yeni dizilerinden Balkan Ninnisi Salı akşamları ekrana geliyor. Balkan esintisini evlere taşıyan dizinin bayramda yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu. Peki Balkan Ninnisi bu akşam var mı? Balkan Ninnisi yeni bölüm ne zaman?

Sinema / Dizi 12.07.2022, 10:26 12.07.2022, 10:36
Abone ol
Balkan Ninnisi bu akşam var mı, yok mu? Balkan Ninnisi yeni bölüm ne zaman?

TRT1'in  yeni dizisi Balkan Ninnisi, ilk bölümüyle 21 Haziran'da izleyici ile buluştu. Başrollerinde Erdal Özyağcılar, Özlem Türkad, Merih Öztürk, Emre Bey'in yer aldığı dizi büyük beğeni topladı. Dizi, reytinglerde de rakiplerinin önüne geçmeyi başardı.

Balkan Ninnisi hem konusu ve oyuncu kadrosuyla hem de müzikleriyle seyircilerin kalbini kazandı. Salı akşamları ekrana gelen dizinin bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu.

BALKAN NİNNİSİ BUGÜN VAR MI?

Çekimleri Üsküp'te gerçekleşen Balkan Ninnisi, farklı milletlere mensup iki gencin aşkları için verdikleri mücadeleyi anlatıyor. 

Balkan Ninnisi TRT1'in yayın akışında yer alıyor ancak 'yeni bölüm' notu bulunmuyor. Bayram olması nedeniyle dizinin bu akşam tekrar bölümünün yayınlanacağı, yeni bölümün ise haftaya ekrana geleceği tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!