Yandex Metrica

Sitede Ara

Baht Oyunu yıldızı Aytaç Şaşmaz'dan çok iddialı bir proje geliyor!

Baht Oyunu yıldızı Aytaç Şaşmaz'dan çok iddialı bir proje geliyor!

Son olarak Baht Oyunu dizisinde rol alan Aytaç Şaşmaz, dizinin final yapmasının ardından yeni bir projeyle anılıyor. Şaşmaz'ın İntibah uyarlamasında yer alacağı konuşuluyor.

Sinema / Dizi

29.02.2024, 15:29

2017 yılında yayın hayatına başlayan Söz dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Aytaç Şaşmaz, Kanal D'de yayınlanan Hekimoğlu dizisindeki doktor Emre rolüyle büyük çıkış yakaladı. Hekimoğlu'ndan ayrıldıktan sonra Baht Oyunu dizisinde başrolü üstlenen Şaşmaz, dizide patron Bora'ya hayat verdi.

Cemre Baysel'le iyi bir uyum yakalayan Aytaç Şaşmaz, bu diziyle geniş hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Yaz aylarında reytingleri yüksek olan dizi, yeni sezon dizilerinin başlamasıyla final yaptı.

Şimdi ise oyuncunun ismi yeni bir projede geçiyor. Şaşmaz'ın Namık Kemal'in aynı adlı eserinden uyarlanacak olan İntibah dizisi için görüşmelerde olduğu söyleniyor. Kadın başrol için ise Demet Özdemir'in ismi geçiyor.  

İntibah, zengin bir ailenin tek oğlu olan Ali'nin babasının ölümünden sonra yaşadıklarını anlatıyor. Ali, aslında kötü bir kadın olan Mahpeyker'e aşık olur. Ailesinin Mahpeyker'i istememesi üzerine, cariyeleri olan Dilaşub'la evlenmeyi kabul eder. Ancak bunu öğrenen Mahpeyker, Ali'den intikam almak için yemin eder.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading