Yandex Metrica

Sitede Ara

Baba 3. bölümden 2. fragman yayınlandı! Kadir ve İlhan arasında ipler iyice geriliyor! 'Babama terbiyesizlik yapmayacaksın'

Baba 3. bölümden 2. fragman yayınlandı! Kadir ve İlhan arasında ipler iyice geriliyor! 'Babama terbiyesizlik yapmayacaksın'

Show TV'nin yeni dizisi Baba'nın 3. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde babasının isteğiyle İstanbul'a gelen Kadir ve İlhan Karaçam arasındaki gerilim iyice yükselecek.

Sinema / Dizi

23.01.2024, 18:54

Başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın bir araya geldiği Baba dizisi Salı akşamlarına damgasını vuruyor. Yayınlandığı iki bölümle büyük beğeni toplayan dizi, bu akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni bölümde Emin ve Kadir, İstanbul'a doğru yola çıkar. Saruhanlı Ailesi yeni hayatına alışmaya çalışırken, İlhan ise ailenin fertlerini tanımak için harekete geçer. Dizinin 3. bölümünden yayınlanan 2. fragmanda, Emin'in İstanbul sokaklarında dövüldüğü görülüyor. 

İlhan'ın babasına yaptığı saygısızlığı öğrenen Kadir'in gözü döner. Fragmanda Kadir'in İlhan'a "Benim babama terbiyesizlik yapmayacaksın" diyerek sert çıktığı görülüyor. 

Küçük bir kasabada yaşamını sürdüren Saruhanlı Ailesi'nin hayatının bir anda nasıl değiştiğini anlatan dizinin senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ayda Aksel, Taner Rumeli, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar, Özge Yağız, Cem Uslu, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

Baba 3. bölüm, bu akşam 20.00'de Show TV'de olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading