banner2

Aziz dizisinden Murat Yıldırım'lı ilk görseller yayınlandı

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği yeni Show TV dizisi Aziz'den ilk fotoğraflar geldi. Başrol oyuncusu Murat Yıldırım setten fotoğraflar paylaştı.

Sinema / Dizi 14.09.2021, 17:07 14.09.2021, 17:32
Abone ol
Aziz dizisinden Murat Yıldırım'lı ilk görseller yayınlandı

Show TV yeni sezonda Aziz dizisini izleyicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncusu Murat Yıldırım, setten ilk kareleri paylaştı. Yıldırım'ın paylaştığı fotoğraflar büyük ilgi ile karşılandı. Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği Aziz dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Proje tasarımını Necati Şahin gerçekleştirirken, dizinin danışmanlığını Zeynep Günay Tan yapıyor.

AZİZ DİZİSİ KONUSU

Aziz dizisinin senaryosu Eda Tezcan'ın imzasını taşıyor. Dizi, 1934'lerin Antakya'sında, zengin ve köklü bir aile olan Payidar ailesinin yaşadıklarına odaklanıyor. Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar, refah içinde yaşamını sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre'in oğlu Andre'yi öldürdükten sonra kaderi değişir ve her şeyi geride bırakması gerekir. Aziz, iki yıl sonra beklenmedik bir şekilde geri döner ancak hiçbir şey eskisi gibi değildir. Fransız işgali altında olan Antakya daha kötü bir hale gelmiştir. İlk aşkı Dilruba ise başka biriyle nişanlanmıştır. Bu kişi amcası Galip Payidar'ın oğlu Adem'dir. Hayata yeniden başlamak zorunda kalan ve mücadele eden Aziz'in hayatına köylü kızı Efnan girer. İkilemde kalan Aziz, zamanla hem kendini hem de gerçek aşkı bulacaktır.

Murat Yıldırım Aziz Payidar

AZİZ DİZİSİ OYUNCULARI

Aziz dizisinde Murat Yıldırım ve Damla Sönmez'in yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Simay Barlas, Eren Hacısalihoğlu, Güven Murat Akpınar, Suzan Kardeş, Elif Sönmez, Ayten Soykök, Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer alıyor.

Aziz, yakında Show TV'de ekrana gelecek.

Murat Yıldırım Aziz dizisi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!