banner2

Ay Yapım'dan Demet Özdemir'e sürpriz başrol teklifi

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin Zeynep'i Demet Özdemir, yeni sezon için gelen teklifleri değerlendiriyor. Ay Yapım, oyuncuya Hanedan dizisinde başrol olması için teklif götürdü.

Sinema / Dizi 17.08.2021, 15:21 17.08.2021, 15:40
Abone ol
Ay Yapım'dan Demet Özdemir'e sürpriz başrol teklifi

TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde canlandırdığı Zeynep rolüyle adından beğeniyle söz ettiren Demet Özdemir, dizinin final yapmasının ardından Netflix'in "Aşk Taktikleri" isimli filminin çekimlerini tamamladı. Oyuncu yeni sezon için gelen teklifleri değerlendiriyor. Tekliflerden birisi Ay Yapım'dan diğeri ise BKM'den geldi. Ay Yapım imzalı olacak diziyle ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.

Ay Yapım, 1980'li yıllarda yayınlanan ABD yapımı "Hanedan"ın yerli uyarlamasını hayata geçirmeye hazırlanıyor. Dizi, varlıklı iki ailenin çocukları ve yaşadıkları çekişmeler anlatılacak. Demet Özdemir'in uyarlama diziyle ilgili teklifi değerlendirdiği öğrenildi.

Hanedan dizisi, ekrana geldiği dönemde dümyanın en çok izlenen pembe dizilerinden biri olmuştu. Dizinin oyuncu kadrosunda Linda Evans, John Forstyle, Rock Hudson, Joan Collins, Gordon Thomson, John James ve Jack Coleman gibi isimler yer almıştı.

Demet Özdemir'in hangi teklife 'evet' diyeceği bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!