banner2

Avatar'ın devam filmi ne zaman geliyor? Avatar devam filmiyle ilgili detaylar belli oldu!

2009 yılında gösterime giren ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Avatar, devam filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. James Cameron imzalı filmin gösterim tarihi ve adı belli oldu.

Sinema / Dizi 28.04.2022, 14:46 28.04.2022, 15:46
Abone ol
Avatar'ın devam filmi ne zaman geliyor? Avatar devam filmiyle ilgili detaylar belli oldu!

Avatar'ın uzun süredir beklenen devam filmi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. "Dünyanın en çok hasılat yapan filmi" unvanına sahip olan Avatar'ın devam filmi birçok kez ertelemenin ardından bir türlü gösterime girememişti.

Ancak film, yaklaşık 12 yılın ardından devam filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Seriyi devralan Disney, merakla beklenen filmin yeni görüntülerini CinemaCon etkinliğinde yayınladı.

CinemaCon katılımcılarına hiç diyalog olmayan fragman için 3D gözlükler verildi. Görüntüler, Navi kabilesinin çeşitli türlerle etkileşime girdiğini gösterdi. Avatar: The Way of Water (Avatar: Suyun Yolu) olarak açıklanan devam filmi, ilk filmin olaylarından 10 yıldan fazla bir süre sonra geçecek. Avatar: The Way of Water, Jake, Neytiri ve çocuklarının hikayesini, yaşadıkları sıkıntıları ve gittikleri mesafeleri anlatacak. Hayatta kalmak için verdikleri savaş ve katlandıkları trajedileri konu alacak.

AVATAR 2 GÖSTERİM TARİHİ

Avatar: The Way of Water filminin vizyon tarihi 16 Aralık 2022 olarak duyuruldu. Serinin diğer devam filmleri ise 2024, 2026 ve 2028 yıllarında gösterime girecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!