banner2

ATV Safir dizisi konusu, Safir dizisi nerede çekiliyor? Safir dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? 

ATV ekranları, yeni sezonu yeni diziyle karşıladı. 'Safir' dizisi; güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle beklentileri artırdı. 4 Eylül Pazartesi akşamı yayın hayatına başlayan Safir dizisi, son dönemin en iddiaları yapımlarından biri olarak öne çıkıyor.

Sinema / Dizi 05.09.2023, 12:35 05.09.2023, 12:46
Abone ol
ATV Safir dizisi konusu, Safir dizisi nerede çekiliyor? Safir dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? 

4 Eylül Pazartesi akşamı yayın hayatına ATV ekranlarında başlayan Safir dizisi, merakla beklenen bir yapımdı.

Başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı diziyle ilgili araştırmalar hız kazandı. 

Etkileyici konusu ve oyuncu kadrosuyla öne çıkan dizi, son dönemin en iddialı yapımları arasına şimdiden girdi.

SAFİR DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kapadokya'nın ileri gelen ailelerinden Gülsoylar, büyük oğulları Ateş'in Amerika'dan dönmesiyle birlikte bir araya geliyor. Babasını küçük yaşta trafik kazasında kaybeden Ateş, dedesi Ömer'in ezici otoritesine boyun eğmeyerek evden ayrılmış ve yıllar sonra annesi Gülfem'in isteği üzerine erkek kardeşleri Yaman ve Okan ile beraber dedesinden aile şirketlerini devralıp büyütmek üzere evine geri dönmüştür. Ateş, Yaman ve Okan için artık birlik olmak vaktidir.

Yaman abisinin dönüşüyle sevgilisi Feraye'ye evlenme teklif etmeye karar verir. Feraye annesini küçük yaşta kaybetmiş; babası Muhsin, abisi Çetin, yengesi Nesrin, yeğeni Eren, üvey annesi Cemile ve onun kızı Aleyna ile birlikte yaşayan, üniversite son sınıf öğrencisi umut dolu genç ve güzel bir kızdır. Babası Muhsin uzun yıllardır Gülsoyların yanında çalışmaktadır. Yaman ile çocukluklarından beri herkesten saklı ilk aşklarını yaşıyorlardır. Yaman daha küçük bir çocukken annesi Gülfem'den aile yadigari Safir yüzüğü gizlice alarak Feraye'ye evlenme teklif emiştir. Feraye ve Yaman her şeyi göze alarak büyük aşklarını itiraf edip evlenmek için gün sayarken yaşanan bir trajedi bütün dengeleri bozar.

SAFİR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini İlhan Şen, Özge Yağız ve Burak Berkay Akgül'ün paylaştığı Safir dizisi Kapadokya'da çekiliyor.

SAFİR DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

İlhan Şen - Ateş Gülsoy

Özge Yağız - Feraye Yılmaz

Burak Berkay Akgül - Yaman Gülsoy

İpek Tuzcuoğlu - Gülfem Gülsoy

Erkan Bektaş - Vural Bakırcıoğlu

Nur Yazar - Cemile Yılmaz

Gizem Sevim - Aleyna Yılmaz

Can Bartu Arslan - Okan Gülsoy
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!